| Liviu321 a întrebat:

Am 17 ani si cu toata ca ma straduiesc nu reusesc sa inteleg la cateva materii gen matematica, fizica, chimie. As dori sa iau pastile sau ceva care sa ma ajute sa inteleg mai bine, sa retin mai repede dar nu stiu care sunt cele mai bine. Ce imi recomandati? Lecitina e cea mai buna sau exista ceva mai bun de atat?

Răspuns Câştigător
| Zuzazozo a răspuns:

Lecitina e cea mai buna si isi face efectul cel mai repede.Si in plus este mai ieftina decat alte pastile pentru memorie care isi fac efectul decat dupa cateva luni de folosire.

6 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Memoplus e bun.Te ajuta sa memorezi usor iti elibereaza cumva mintea.Incearca si ai sa vezi ca sunt bune.Pa,pa

| SongokuJR a răspuns:

MemoPlus.Un ajutor de învățat ușorhappy

| Aldercy a răspuns:

Nici eu nu sunt un geniu la mate, dar mama zicea că asta-i nivelul meu, şi nu are rost să muncesc degeaba dacă doar atât pot.Trebuie doar să te menţii la nivelul la care eşti. Nu te stresa cu pastile şi alte porcării, conteză să ştii pentru tine, esenţialul să nu înveţi ca papagalul ca următoarea zi să uiţi tot. Învaţă şi înţelege ceea ce înveţi.

Fundă?

| Liviu321 explică (pentru Aldercy):

Sunt corijent straight face. E un nivel nasol...zic eu.

| Aldercy a răspuns (pentru Liviu321):

Păi na... dacă nu te-ai străduit la momentul potrivit, ai acumulat goluri care nu se mai pot umple. Totul se învaţă la momentul potrivit.

| Liviu321 explică (pentru Aldercy):

Nu nu e asta problema. Dar merci ca incerci.winking