| Vasile100 a întrebat:

Am 17 ani si într-o noapte m-am culcat si am visat cu faceam sex cu o persona si am ejaculat in chiloti dupa m-am trezit si m-am dus la baie sa curat. Cum sa fac ca sa nu mai ejaculez noaptea cand dorm? Ajutati-ma va rog.

3 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

E ceva normal la pubertate. Cu timpul o să treacă. Masturbarea regulată poate să te ajute, de câteva ori pe săptămână e sănătos să o faci. Mai ales când simți că ai acumulat multă tensiune sexuală și ai doar gânduri legate de sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vise umede. E ceva normal. Obișnuiește-te!

| irezistibilul a răspuns:

Evitand visele erotice, simplu. Oricum in pubertate ejacularea nocturna este foarte frecventa, ar fi timpul sa iti gasesti o iubita, si o sa vezi ca o sa scapi de aceasta "problema" sa zicem asa.