| pantofipantofi a întrebat:

Am o intrebare putin mai ciudata, va rog fara mistouri dar azi toata ziua m-am gandit la aceasta dilema, deci eu dorm singura in camera, iar azi noapte am visat ca faceam sex, se poate sa intre cineva peste mine in camera sa faca sex cu mine fara sa simt? sau m-as fi trezit cu siguranta? sunt foarte ingrijorata sad daca a fost vis sau nu?

11 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Se poate doar daca ai fi intr-o stare deplorabila, ca de exemplu, extra beata.
Si probabil ti-ai reamintii ca a fost doar un vis.
Cam greu de crezut.

| briosicabriosel a răspuns:

Heei, eu zic ca doar este un vis nebunesc, e imposibil sa nu simti cand cineva intra peste tine in camera apai sa mai si faca sex cu tine, eu spun sa stai linistita pentru ca a fost doar un vis si imaginatia ta bogata

| ReiVaN a răspuns:

Daca cineva iti baga un organ de 17-18 cm sa spunem in pasarica tu crezi ca nu ai simtii?

| tr3ig a răspuns:

Si daca era sa intre cineva peste tine in camera intra cineva din familie nu? (asta in cazu in care esti acasa) voi sunteti yoghini? o faceti in familie?

| Sara2 a răspuns (pentru tr3ig):

-----

| pantofipantofi explică (pentru tr3ig):

Nu doamne fereste, dar sunt destul de speriata, e posibil sa nu ma trezesc?

| tr3ig a răspuns (pentru pantofipantofi):

Problema este ca te sperii degeaba, e doar un vis si atata tot sau poate a fost un cosmar daca zici cadormi la tine acasa, nu avea cine sa intre in casa din afara. nu stiu ce sa iti zic poate fratioru tau a vrut sa vada cum este tongue(daca ai unu) glumeam E DOAR UN VIS

Răspuns utilizator avertizat
| xanderblackx a răspuns:

Nu e posibil asa ceva... cred ca ai vista foarte intens. cred ca trebuie sa mai iesi din casa sau cel putin in urmatoarea perioada gaseste pe cineva si... get laid. numai bine

| fetitzacareiubeste a răspuns:

Nu stiu daca intrebarea asta e pusa la misto sau nu...Dar nu cred ca ai de ce sa iti faci griji.laughing)

| Kata_Katalin_1979 a răspuns:

Te-ai fi trezit cu siguranta! se intampla la foarte multe persoane chestia asta sa viseze ca face dragoste, m-ai ales daca te gandesti la cineva!