| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani, sunt baiat, si de vreo doi ani am ramas fara prieteni.Majoritatea si-au facut prietene iar pe altii, pur si simplu nu i-am mai intalnit, iar actualii colegi de la liceu stau cam mult la calculator si nu prea ies pe afara si ma cam plictisesc in casa.
Stau in Bucuresti si caut pe cineva cu care sa imi petrec timpul sau care sa mearga la o sala de forta... ceva. Daca este cineva interesat sa-mi dea id-ul happy

Răspuns Câştigător
| PurpleLadybug a răspuns:

Mai bine iesi pe strada, sau mergi in anumite locuri, cluburi, sala de forta, etc si cauti tineri de varsta ta. in cateva zile vei gasi oameni cu aceleasi interese ca si tine. poate cel mai bun prieten iti va fi chiar o fata, nimic nu e imposibilbig grin

5 răspunsuri:
| englezuc a răspuns:

Iti recomand sa te imprietenesti cu cineva de la sal care sat in apropiere de tine! nu se poate sa fi ramas fara prieteni! pur si simplu nu ai mai luat legatura cu ei! crezi ca daca ii chemi la o bere, sau la un fotbal refuza! sunai si vezi ce se intampla!

| parazitu_8805 a răspuns:

O da cunosc sentimentu desi am 16 ani tot asa prieteni mei stau toata ziua pe calculator icepusem si eu da m-am plictisit... asa ca am gasit pe altcineva cu care sa stau

cauta si tu e imposibil sa nu gasesti prin zona ta

| stefangeles a răspuns:

Mai ales ca esti din Bucuresti un oras cu destula populatie ai de unde gasi si nu neaparat baieti cum zice si Miss purple, sau daca nu convinge-ti colegi sa iasa la un biliard sau chiar la o sala de jocuri sa face-ti un Cs sau ce joci tu sau el, sau mai bine folosind internetu comunica cat mai mult intra pe bloguri da-ti intalnire cu unele persoane eu unu mi-am facut prieteni in jocul Triburile din acelasi oras cu mine happy oriunde gasesti posibilitati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Problema rezolvata happy. Cred ca doar mi s-a parut doar...big grin. Deja am inceput sa merg la sala si la cinema cu colegii.Anyway, mersi pentru raspunsuri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca doar mi s-a parut...*(scuze pentru greseala)