| Andreiu68 a întrebat:

Am 17ani si vreau sa fac si eu ceva ca sa am banii mei de buzumar,sa nu ii mai cer mamei bani,vreau banii mei,si daca ii cer mamei o suma X mai mare nu imi da,asa ca vreau sa fac singur rost de bani, Sugestii?

2 răspunsuri:
| Caddy14 a răspuns:

Vinde anumite chestii din casa care nu le folosesti (jucarii, telefoane mai vechi etc)

| monster62 a răspuns:

Andrei,daca vrei "mai multi bani", care "sa fie ai tai", angajeaza-te si tu undeva unde iei bani, si gata, te-ai facut cu bani.......PREA SIMPLUbig grinD