| ElenaRoxi129 a întrebat:

Am 18 ani aproape si mie teama sa-i spun mamei ca am un iubit…

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Adu vorba ușor ușor. Nu ascunde pentru ca va afla oricum și isi va pierde increderea în tine. Mai bine ești sinceră și ii spui fata în fata cât mai curând. Ai 18 ani, este o varsta normala sa ai un prieten. Fa-ti curaj și va fi bine.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu trebuie sa-i zici

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De ce? Ți-e teamă de mama? Să o intrebi înainte de asta, la ce vârstă a avut ea primul iubit.

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Dece ție teama? -_- vrei sa vorbim asta? -_- te deranjez?

ia suc -_- este favoritul meu https://ibb.co/pXRJCw9

| DanyTCD a răspuns:

Să nu-ți fie, bine să nu fie vagabond aia e buba? dar îi îl poți prezenta discret gen să nu reacționeze urât.