| deyna23 a întrebat:

Am abia prima menstruatie si vad ca dureaza deja a 8 zi. ce se intampla?

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Asa-i la inceput! Uite niste informatii utile:
http://www.sfatulmedicului.ro/......narha_1044

| Coriii a răspuns:

Buna,
nu te ingrijora nu se intampla nimic...
ASA TINE LA TOATE FETELECAND LE VINE PRIMA OARA 7-`10 zile
nu te ingrijora
totul va fi bine, nu este nimic iesit din comun

| Anoniiiiim a răspuns:

Si eu am aceeasi problemaa.la mine e abia a3a zi dar mai sunt 4 zile pana la ziua mea. nu stiu curge prea mult. e normal?

| petria a răspuns:

P mine prima menstruatie m-a tinut 2-a saptamana:p m-am dus la dr si a zis ca-i normal, a 2-a m-a tinu mai putin cu 3 zile pana am ajuns la cate zile trebuie. dar tu ca sa fii mai sigura ca nu-i alt ceva fa o vizita la dr, daca iti e rusine la ginecolog vb cu dr d fam. el(ea) nu te va consulta ca nu-i intra in atributiile lui.baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nimic esti din comun, asa e normal, stai linistita.

| nadiutzza11 a răspuns:

Stiu si EU cum e, crede-ma! Si mie mi-a venit pentru prima oara menstruatia Luna aceasta si la mime este deja a 6-a zi si in continuare am scurgeri foarte Mari si nu stiu ce sa fat CA imi e CA nu o sa se mai termine! am auzit si probabil asa si este CA prima menstruatie poate tine chiar si 10 zile este adevarat CA si EU ma sperii dar poate asa este normal. Sper sa iti treaca. Te pup!