| catinque a întrebat:

Am abonament la Vodafone cu 150 de minute în rețea și 25 naționale. Problema e că le-am consumat pe toate în rețea și mai am doar 11 naționale și abonamentul se schimbă abia vineri.
Cum fac să nu îmi mai ia minute, pentru că îmi ia în fiecare zi un minut pe degeaba. Fundiță!

2 răspunsuri:
| Reyskate99 a răspuns:

Pai poate si iti ia minute si daca intra casuta, si numai daca scoti cartela nu iti mai ia minute degeaba(desi eu nu patesc asta).

| Sidiuu a răspuns:

S-ar putea sa primesti costuri suplimentare la factura.