| bluesky a întrebat:

Am abonament la Vodafone cu 800 minute in retea si 125 nationale dar nu am SMS-uri gratuite. As putea sa imi transform minute din retea in SMS-uri, ca oricum nu consum toate 800? Sau trebuie sa imi schimb abonamentul? Mersi! happy

1 răspuns:
| Mike959 a răspuns:

Aceeasi problema am intampinat si eu, am sunat la Vodafone si mi s-a spus ca nu se poate si ca nu exista la ora actuala abonamente cu sms-uri incluse, singura varianta fiind o optiune pentru sms! Cu placere