| Haaaa a întrebat:

Am aflat de la prietena mea ca iubitul meu ii cam face avansuri si vreau in seara asta sa ma despart de el (pe mes ca nu ma pot intalni cu el ) dar cum sa fac sa'i para rau adica eu nu am gresit si nu vreau sa se auda ca nu stiu... buna ca iubita de ex... poate ati trecut prin asta...straight face daca ma poate ajuta cineva dau fundita big grin :X

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

S-ar putea ca prietena ta sa te minta, poate pentru ca ii place prietenul tau!
intalniti-va toti 3 intr-un loc public, si clarifica-ti lucrurile!
succes!love struck

| anad a răspuns:

N-as vrea sa gresesc, dar la cate scenarii de telenovela se preteaza prietenii si prietenele din ziua de azi, te-as sfatui sa incerci sa te convingi daca e chiar asa si apoi, ai tot timpul si motivele sa te desparti!

| adRiaNOO a răspuns:

Da si eu zic...sa il confrunti in fata il intrebi daca ii adevarat nu stiu depinde si in cine ai mai multha incredere. dar mai bine ii zici in fata ca at vezi daca minte sau nu.big grin funda?

| Mmarryy a răspuns:

Esti sigura ca ii face avansuri prietenei tale? In locul tau l-as confrunta intai sa ascult si versiunea lui.