| mirelgmm a întrebat:

Am aflat de la un prieten f apropiat ca fata pe care o plac ma place din ce spune el ca a intrebat-o. Astazi am fost la bar si am jucat un biliard cu inca o fata si un prieten. A insistat sa fiu cu ea in echipa... si dupa ce am jucat biliard m-a rugat sa joc cu ea dartz (nu stiu sigu cum se scrie). Imediat ce am ajuns acasa am intrat pe net si ea era intrata pe id-ul la cea mai buna prietena a ei. Si m-a intrebat de pe acel id daca o plac pe ea.eu stiind ca vb cu fata al cui e id-ul. Eu am raspuns ca da.bine a trecut si asta si dupa a uramt ca din greseala sa aflu ca de fapt era ea pe acel id. Si pe mess cand am intrebat-o daca ea ma place o zis ca is de treaba si ca i se pare ca is cel mai linistit baiat din clasa (noi 2 fiind colegi) dar evitand sa spuna un da hotarat. Deci nu stiu ce sa mai cred.ma place sau nu?

1 răspuns:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Probabil este timida, si nu poate sa iti spuna.mai vorbeste cu ea si dupa intreab'o daca vrea sa fie cu tine.