| bubullllliiiiiNaa a întrebat:

Am ajuns sa imi urasc dirigintastraight face. Ce sa fac sa ma apropii de ea si ea sa se poarte mai frumos cu mine? Fundoooi :*

5 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Și eu o urăsc!
Chiar nu vreau să mă apropii de ea, oricum mai am 4 luni și scap de ea...
Nu știu ce poți face, oricum...

| Mihaela1964 a răspuns:

Vorbeste-i respectuos, incearca s-i impresionezi invatand suplimentar fata de programa la materia pe care o preda.Isi va dea seama ca esti o copila buna si ca a gresit in aprecierea ta.happy

| alexutza071 a răspuns:

Buna! incearca sa o respecti mai mult! spune-i buna ziua si poate ca...o sa mearga! bafta!

| carmina13 a răspuns:

Buna.cu profesorii nu prea ai ce discuta.lor li se pare intotdeauna ca sutem ciudatii si daca diriginta ta nu prea te suporta pai mai bine lasa treaba asa ca iti spun din proprie experienta ca nu e bine sa te pui cu un profesor. orice ai face nu e pe placul lui si nu il multumesti niciodata..incearca sa o saluti atunci cand o vezi si in rest da-o pe ignor si daca ai nevoie de ajutorul ei incearca sa vb cat mai formal si nu prea mult.scurt si la obiect. sper ca te-am ajutat

| Anonimzece a răspuns:

Ii dai Buna Ziua cand o vezi si ii zambesti si vei pe placul ei. :3. Fundoi?