| DeEa_8231 a întrebat:

Am o intrebare! Mie imi plece de un bait din clasa. El zice ca nu ii place de mine si chestii din astea.Cateodata majigneste, cateodata se comporta foarte frumos, atunci si pe mine ma poarte cum vrea el.Eu as vrea sa il uit.Cand ma jigneste aproape il uit, dar dupa aceea iarasi se poarte frumos si strica toata ura.Si apoi il urasc apoi ii dragut, apoi il urasc, apoi ii dragut si tot asa se joaca cu mine si cu inima mea isi bate joc de mine sau ma place si incearca sa imi aptraga atentia va rog un raspuns URGENT big grin PwP...

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu te place, asa se comporta el in general.Scuza,dar chiar trebuie sa incerci sa il uiti. Te jugneste, asta nu ar trebui sa ierti straight face. Chiar daca l'ai placea sau nu, e nesimtit!

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Scuze *.lol.nu stiu ce am azi :-l

| squarehead a răspuns:

Daca ti-a zis ca nu te place, banuiesc ca nu are nici un motiv sa minta...

| robertuzu2010 a răspuns:

Stapanul inelelor -e cea mai frumoasa. Ti-o recomand