| Tzutzy09 a întrebat:

Am ales o chestie sa se deschida cu un anumit program, doar pentru un joc.Si in mai multe programe am aceea chestie si acum orice program se deschide cu ce am ales eu prima data, ce as putea face sa se deschida ca inainte?

2 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Control Panel->Programs->Default Programs->Set Defaul programs (Control Panel\Programs\Default Programs\Set Default Programs)
Intri acolo alegi extensia si ii setezi programul cu care vrei sa se deschida. Daca vrei sa stergi orice default pentru acea extensie atunci sa imi zici aici ca wxplicatie la raspunsul meu si iti voi da link catre un program ce face asta.

P.S.: Cum nu ai specificat ce Windows ai, eu ti-am dat pasii pentru Windows 7.

| Tzutzy09 explică:

Nu vreau asta, e destul de bine dar... nu imi apare acel program.Mai exact este vorba despre un starter la un joc si am ales sa se deschida prin metin2.Am gasit acel starter in mai multe foldere si imi deschide prin metin2 si as vrea sa nu mai deschida prin nimic sa fie ca inaintehappy