| Mihaelaa98 a întrebat:

Am aproape 19 ani, iar visul meu e sa devin solista intr-o trupa rock. Consider ca rock-ul e un stil de viata. Destul de multi mi-au spus ca am voce sau ureche muzicala doar ca imi doresc sa o perfectionez prin ore de canto. Ai mei nu ma sustin si considera ca e un vis aiurea. Astept insa sa-mi strang destui bani pentru a-mi plati orele. Credeti ca e prea tarziu sa lupt pentru visul meu?

2 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Nu,esti destul de tanar. Daca renunti acum mereu te vei intreba ''cum ar fi fost daca?''Nu renunta.Invata cat de bine poti, foloseste-te de orice mijloace pentru a face asta, chiar sa-ti faci un program si sa elimini lucruri nefolositoare din viata ta pentru a te concentra pe muzica.

Răspuns utilizator avertizat