| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca dupa ce iti vine menstruatia ti se dezvolta sanii mult mai repede.Este adevarat? Si daca este cam la cat timp?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| NewSummer2013 a răspuns:

Pai...sanii iti vor incepe sa-ti creasca dupa ce va aprea menstra
bine, acum nu-ti imagina ca te vei trezi cu niste balcoane peste noaptehee hee
cam la 2 an dupa ce a inceput menstra vei avea piptul mare, pana atunci... e in dezvoltare.winking

| LexUTz a răspuns:

Chiar daca aflii la cat timp o sa se intample asta nu rezolvi nimic!
Lasa natura sa isi faca treaba linistita mai binehee hee