| skrillexworld a întrebat:

Am auzit ca folia de pe telefon strica touch-ul...este adevarat? sa o iau jos sau sa o mai tin pana se da ea singura?happy

5 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Folia aceea apara ecranul de zgarieturi...cand mi am luat telefonul mi a spus acel baiat de la Germanos a zis ca touch ul va merge mai greu dar apara ecranul de zgarieturiu daca vrei da folia jos dar ai mare grija sa nu ti se zzzgarie ecranul

| ZEU93 a răspuns:

Eu am dat-o jos si am cumparat una speciala care nu strica tongue

| pufulete17 a răspuns:

Deci nimic ...folia nu strica "taciul" laughing altfel nu o mai puneau... tine`o cat potItongue

| LiveYourLife a răspuns:

Pai daca o dai jos o sa se zgarie ecranul asa ca nu o da joswinking
cine ti-a spus probabil a vrut sa te minta ca sa-ti strici telefonul mai repedelaughing

| cosmyn1999 a răspuns:

Buna.care a zis asta nu are dreptate.folia aia e ca un ambalaj de protectie.el protejeaza ecranul de zgarieturi,amprente,urme,zoaie,e.t.c. deci o tii pana cade. daca o sa cada iti poti cumpara alta(de la un magazin ''Vodafone", Cosmote, Orange...) daca vrei sa il tii in stare buna.succes