| feli79 a întrebat:

Cum este telefonul asta ce parere aveti despre el? http://www.gsmarena.com/lg_kp500_cookie-2536.php nu am mai avut un touch screen pana acumum si nu stiu... am auzit ca se strica touch-ul in 5 luni e adevarat?

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Nu, un touchscreen nu se strică că i se termină garanţia.
Eu sincer ţi-aş recomanda unul fără touch dacă te îngrijorează aşa mult treaba asta. Într-adevăr sunt ceva mai sensibile.
Oricum, telefonul ăla e destul de ok după părerea mea, l-aş lua de-aş avea ocazia.