| AddutssaX a întrebat:

Am auzit ca in aceasta toamna se poarta stilul rock(la haine ma referlaughing))ce ar trebui sa porthappy? Fundaa

3 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

E cea mai mare porcarie sa te iei dupa moda,plus de asta,unele chestii care sunt "la moda",s-ar putea sa nu iti vina bine deloc. Daca la anul o sa fie la moda sacii de gunoi,o sa purtati saci de gunoi?! De ce ai vrea sa te imbraci asa,daca tu n-ai nicio treaba cu rock-ul? Poate nici macar nu iti place, si atunci ce ai rezolvat? Mie nu imi place guta, dar e la moda sa porti tricouri cu capu' lui, asa ca, de ce nu?!
Fiecare ar trebui sa poarte ce ii place si ce ii sta bine, nu sa fiti toti trasi la xerox.

| AddutssaX explică (pentru wforweirdo):

Faza e ca eu ask rocklaughing

| SantaAndrei a răspuns:

Poarta ceva in care te simti bine si care te avantajeaza. stilul rock nu se potriveste tuturor, si daca nu asculti acest gen de muzica mi se pare o prostie sa te imbraci asa.