| 4827 a întrebat:

Ce haine se poarta anul acesta, in stilul rock, emo, gotic, si cum pot combina hainele cu accesorrile? Fundaa.

Răspuns Câştigător
| EllAtokiohotel a răspuns:

Pai se poarta in special tintele love struck hainele lucioase de piele sau de blana si vestele de blugi sau latex/piele, blugi taiati si cu pietre sau tinte sau chiar colanti luciosi din latex, cizme cu toc/fara toc din piele/ alt material taiate,oja albastru inchis sau negru, lanturi lungi si multe,ochelari model wayfarer,sau mai merg si hainele mai largi in special tricourile largi sau lasate pe un umar :d, make-up albastru,negru sau rosu(mai rar) sandale cu curele si tinte, manusi taiate (in special) cercei mari ( dar nu exagerat de mari si nu exagerat de ajustati cu pietre,paiete, fundite, bilute...etc) la emo se poatre si mini palariute de diverse culori, basketi negri sau multicolori, manusi colorate si taiate, colanti negri, machiaj negru sau alte culori, manichiura neagra sau roz (dar mai rar roz) accesorii hello kitty sau altele mai haioase...

iti dau un exemplu de vestimentatie rock extravaganta de la taylor momsen:cizme cu catarame cu tocuri foarte inalte cu platforma, ciorapi taiati cu portjartier, t-shirt lung cu o trupa rock pe el, geaca de piele cu tinte, ochelari de soare, cercei lungi cu pene, unghii negre, lanturi lungi+un lant tip zgardalaughing, make-up negru intens, multe buzunare in special, multe multe bratari... si cam atattt :d