| d3utzsa a întrebat:

Am auzit ca lamaia ar fi buna pentru cosuri si tenbig grin

stie cineva daca este adevarat?hee hee

7 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu este deloc buna lamaia pentru ten.Am avut acum o saptamana probleme cu un cos, si am folosit lamaia, dar degeaba, lamaia mai mult a facut rau. Cel mai bine e sa folosesti ceai de musetel, si clean&clear. http://www.google.ro/......tp?/imgres 2&itbs=1&iact=hc&vpx=462&vpy=462&dur=46&hovh=140&hovw=140&tx=62&ty=98&oei=QRXfTJi6LpSFswasoNHWCw&esq=1&page=1&ndsp=28&ved=1t:429, r:23, s:0&biw=1280&bih=709. asta folosesc si eu, si este foarte bun.

| NewSummer2013 a răspuns:

Nu este adevarat.

(am si experimentat)

| redrosegirl a răspuns:

Da, este foarte buna! Uite iti spun un secret.Cu ajutorul acestei "retete" am scapat de cosuri: Amesteci 4 lingurite de ulei de masline cu 4 lingurite de sare fina, de bucatarie pana devine o pasta omogena. Te dai cu ea pe fata(te va ustura putin)astepti 10-15 minute, dupa care te speli cu apa calduta. Apoi storci o lamaie, iar cu zeama ei te dai pe fata(te va ustura), dupa 10-15 minute te speli cu apa calduta.Eu am urmat aceasta "reteta" doar de 3 oori si deja efectele sunt vizibile! Sper ca te-am ajutatlove struck. pup:*

| ladygaga a răspuns:

Eu am folosit si mi-a facut mai mult rau

Lamaia accentueaza secretia de sebum. te sfatuiesc sa nu folosesti daca ai ten mixt/gras
Mie dupa cateva minute mi se facea tenul unsuros de totstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lamaia e buna daca ai greturi cand esti gravida

| DeNyUk a răspuns:

Nu e buna asculta pe mine si framiu are cosuri si a incercat si el si nu a mers

| DeNyUk a răspuns:

Nu nu e buna de loc