| cristianorudi7 a întrebat:

Am auzit ca maine nu se face scl deloc ca e greva...

7 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Asa este, eu nu merge maine la scoala ca nu se face in liceul in care invat happy

| saymoon a răspuns:

Eu maine fac ore, azi nu am fact ca a fost ziua liceului. Da m am dus la o expozitie intitulata CULORILE TOAMNEI.

| Morphine21 a răspuns:

E bine ca mai auzi inca.
winking

| TąNyą a răspuns:

Eu fac. Nu e nici o grevă.

Dar la mine e consiliu. şi încep mai târziu şi ies mai devreme.

T.

| Petronela a răspuns:

Eu fac ore, acum nu stiu cred ca depinde de scoala

| TPUaLuatoRazna a răspuns:

Depinde de scoala...la mine astazi se decide daca vin sau nu la cursuri

| TPUaLuatoRazna a răspuns:

Sii... sa hotarat ca no sa facem maine scoalalaughingnorocul meurolling on the floor