| ionika17 a întrebat:

TPU.Am auzit ca maine e greva, asa a zis diriga, e adevaraT?

Răspuns Câştigător
| Xname a răspuns:

Depinde de scoala. De exemplu scoala mea nu e de acord sa faca greva pentru a nu repeta sambetele. Dar daca asa ti-a zis diriginta probabil ca la voi se face greva.
Succes!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La tine la scoala daca ti-a zis ai noroc sa profiti de acea zi libera, Eu pe langa acest weekend luni am zi libera pentru ca e ziua mortilor in toata spaniawinking

| Ana a răspuns:

Eu stiam ca azi e greva, de maine nu stiu nimic, doamne ajuta sa fie big grin