| sweet moon a întrebat:

Maine se fac ore? am auzit ca n`ar mai fi greva

13 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Se fac, a dat la TV, dupa ce termina profesorii cu, competentele de bacalaureat pentru cei de clasa a12-a atunci vor intra in greva pe termen nelimitat (asta de vineri caci joi e ultima proba la a12-a)

| Kitty a răspuns:

La mine la scoala nu e greva, dar eu oricum nu ma duc, am alte lucruri de rezolvat(tot cu scoala) asa ca scap..., de fapt am cam scapat de scoala de o saptamana (eu).

| m77 a răspuns:

Nu toate scolile fac greva, oricum. tu trebuie sa vezi daca scoala ta face sau nu greva.

| Fluturash cu aripi de inger a răspuns:

Maine nu se fac ore, iar la unele scoli nu se fac ore nici marti (cum ar fi scoala mea ) happy

| Peto a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa iti suni diriginta/dirigintele sa iti confirme si scoala mea de exemplu eu nu ma duc maine dar ma duc in restul saptamanii pe cand alte clase din scoala mea nu merg deloc toata saptamanabatting eyelashes deci cel mai bine ar fi sa te informezi sigur pentru ca depinde de cati profesori fac greva si cati nu. :*

Răspuns utilizator avertizat
| Cryzy a răspuns:

Eu nu fac ore...Pentru ca toti profesorii fac greva. De fapt aproape toti...Aia de engleza s-a trezit ca nu vrea sa faca greva si ne cheama al scoala sa facem doar engleza! Oricum nu vine nimeni.

| caramelagurl33 a răspuns:

Din pacate da la mine se fac si maine am istorie :6

| Yuuki_5557 a răspuns:

Pai depinde de scoala la care esti.De exemplu maine eu nu merg la scoala, dar verisoara mea de la alta scoala, din acelasi oras merge.
Mai bine mergi totusi, iar daca nu se fac ore merg inapoi acasa.:d

| unefillefrançaise a răspuns:

Salut happy
Depinde de scoala si profesori...de exemplu la mine la scoala mnu se face greva rolling eyes [ deci facem ore normale straight face ]

| Mihai123211 a răspuns:

Nu se fac ore

| luuu :) a răspuns:

Da...asta ne-or spus si noua profi vineri.
ca sa venim la scoala ca bla bla nu mai ii greva.naspa call meu
lasa ca fugim de la ultimele ore laughing

| valentina_2004 a răspuns:

La mine se fac ore NASPA, de acord cu "luuu" big grinlaughing