| iepurica_7902 a întrebat:

TPU! am o intrebare: maine se mai invata? am auzit de undeva ca maine toti profesorii sunt in greva!

Răspuns Câştigător
| Barbie98 a răspuns:

Si eu am auzit. Dar nu la toate scolile, de exemplu la clasele mici ( unde sunt si eu in clase mici ), la mine data trecuta ne-a lasat sa plecam acasa, fiindca a fost greva pentru o saptamana. Dar nu tot timpul e asa.Am auzit ca greva e numai pentru unii si nu e de aceea generala, e ceva intre. Oricum cred ca scoala mea va merge maine la scoala happy.

1 răspuns:
| clau_7848 a răspuns:

Noua ne-a spus sa venim la scoala dar nu facem ore pentru ca e ziua educatiei