| sillvia6 a întrebat:

Am auzit ca s-ar putea ca pentru admiterea la liceu sa nu mai conteze media din 5-8, ci doar examenul, ca inainte. Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| adelina899 a răspuns:

Traim intr.o tara in care lucrurile se pot schimba in secunda 2 asa ca asteapta.te la orice cu astfel de oamenii in parlament.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte adevarat.Pentru altii e de bine, pentru altii nu.

| Costy96 a răspuns:

Nu este adevarat stai linistit

| milka24 a răspuns:

Media de liceu se face ceva gen "media 5'8 + media de la examene, se imparte la 2 si pana mea" media 5'8 conteaza cel mai mult, asa ca nu "te lasa pe o ureche"winking