| DaEuSuntCelCareScrie a întrebat:

Am auzit ca te poti decolora cu perhidrol.am o sticluta prin casa care scrie ca e perhidrol.mama spune ca chiar este.deci pot sa-mi decolorez parul cu el? Daca da. atunci cum?

1 răspuns:
| rox13yy a răspuns:

Nu iti decolora parul cu orice prinzi, verifica mai intai.eu nu stiu de acest decolorant pentru ca nu mi-am decolorat parul niciodata in Romania.Mi-am decolorat parul dar in strainatate, pentru ca aici am gasit decolorant ff bun, care nu mia ars parul mai deloc si in plus de la bruneta mi la decolorat la blond