| skrillexworld a întrebat:

Am auzit ca vine Papa roach in Bucuresti pe 2 iulie cam cat costa biletu nu stiti?happy

2 răspunsuri:
| Florin a răspuns:

133,20 RON la Normal Circle, sau 197, 00 RON la Golden Circle,spectacolul are loc la Romexpo,Bucuresti, sambata, 2 iullie, la ora 15:00, funda?

| Andreea1795 a răspuns:

Da, intr-adevar o sa vina la Bucuresti pe 2 iulie. Pretul biletelor depinde in functie de loc. Pentru Golden Circle
Pretul Normal este de 197, 00 RON, iar pentru Normal Circle
Pretul Normal este de 133, 20 RON. Sper ca ti-am putut fi de ajutor! big grin