| Daria a întrebat:

Am auzit de la niste copii mai mari ca au facut un anumit vaccin obligatoriu, in clasa a9-a.Este chiar obligatoriu? Poate cineva nu vrea sa-l faca, doar nu-l leaga de scaun cu fortalaughing.

Răspuns Câştigător
| Bebelushaaː a răspuns:

Luni am facut si eu[ sunt clasa a 9a] vaccin anti tetanus sau ceva de genul asta nu stiu daca am scris corect laughing. Ma rog, au fost cateva persoane care nu au vrut sa-l faca, azi au venit in clasa asistentele si le-au luat la cabinet pentru ca cica e obligatoriu straight face. Acum depinde si de liceu, am auzit ca in altele nu s-a facut.
pup :*

2 răspunsuri:
| SyMy24 a răspuns:

Da, e obligatoriustraight face.
Dar cunosc cateva pesroane care l`au facut si pe care a inceput sa-i doara foarte tare mana, timp de o zistraight face

Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te inregistreaza intr-o mapa.si daca ai vrei sa faci un sport ceva nu ai sa poti din cauza ca nu ai facut vaccinul, si normal ca o sa te sacaie la cap in fiecare zilaughing ai sa te duci pan la urma, nu te doare nici o mana. poate e prea taranca aia care i-a facut injectia. doar acul e foarte subtire, jale ce comentarii pe-aici., Alex