| yuppuy a întrebat:

Am auzit de un cercel cu magnet in buza cum este acel cercel? Si cum sta?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| KeNuTzU a răspuns:

Deci acest cercel este un fel de piatra care sclipeste (facatura) pe diferite culori care are lipit pe ea un magnet si mai primesti un magnet.In total sunt doi magneti celalalt il atrage pe cel lipit de piatra, si in acest fel sta pe urechea ta. Piatra cu magnetul pe ea o ti in fata la urche iar cealalta o pui in spatele urechi. Sper sa te fi ajutat! Plz Funda!