| mardeamor a întrebat:

Cum arata un cercel cu magnet in buza? am cautat pe net poze dar nu am gasit sau nu stiu eu cum sa scriu.stie cineva? vreau macar o poza sa vad.mersii

4 răspunsuri:
| Roxy a răspuns:

Cecel cu magnet pentru buza sincer nu am vazut pana acum si nici nu am auzit.
Dar daca tot vrei sa porti poti sa iti iei un cercel cu 2 bilute ca acesta:
http://images.okazii.ro/auctions/2009/10/01/240010861-4095134-700_700.jpg
si doar il pui pe buza:D

| SatanaInIzmene a răspuns:

Unde ai ginit tu cercel cu magnet in buza? laughing Prietena mea are un cercel in clitoris si eu un magnet in limba. Yamiiiii!batting eyelashes

| Alunuca a răspuns:

Nu ai cum sa iti pui cercel cu magnet in buza pentru ca nu sta magnetul. Aluneca din cauza salivei si ai toate sansele sa il inghiti. Nu stiu daca ai avut vreodata, dar nici cerceii cu magnet pentru ureche nu prea stau la locul lor. Mereu te trezesti fara ei.happy