| yoooo a întrebat:

Am auzit de un program de spart parole exista? Daca da, cum se numeste si de unde il pot downloada?

Răspuns Câştigător
| roox a răspuns:

Am pierdut o lună căutând acest "miraculos" program
.
nu există oh go on
poate ai primit/o să primeşti vreun e-mail care sună ceva. de genul:
"Vrei să afli parola lui X?smugsmug Atunci ai nimerit unde trebuie ohappy
Trimite id'ul lui x alături de id'ul tău şi parola
..."
Nu te lăsa păcălităwinking
Dacă ştii totul despre acea persoană, poţi afla parola astfel:
îi scrii id'ul şi o parolă(nu trebuie să fie bună) şi îţi va apărea o căsută cu 3 butoane.
Apeşi pe:"Sing-in problems"
Ş răspunzi la întrebările alea, apoi îi resetezi parola
Atât ohappy

18 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Nu exista. chiar nu intelegeti? Am mai vazut pe un site cineva a postat despre aceste programe la care unii viseaza, iar unu da comment si intreaba de unde poate lua. De ce crezi ca au fost create parolele? Ca se le sparga lumea? Cei de la Yahoo nu ar putea fi atat de prosti incat sa le lase fraieriti de niste pustani. happy

| T30D0RA a răspuns:

Daca ar exista un astfel de program, ti-ai da seama ce razboi ar fi?

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Nu exista happy

| DiannaDi a răspuns:

Ai auzit gresit.si eu am cautat foarte mult timp dar mi s-a spus din surse sigure ca nu exista, eventual dai click acolo jos cand vrei sa intri pe id la "ati uitat parola?" si completezi acolo cu datele persoanei respective (daca le stii) si cam atat. primesti o parola cu care poti accesa idul.succes

| cipri08 a răspuns:

Nu exista un astfel de program, si chiar daca ar exista, crezi ca cineva l-ar pune pe net s-al poti downloada?

| deleuandrei a răspuns:

Cauta degeaba dar nu vei gasi nimic. nu exista asa ceva

| remus a răspuns:

Vreti numai jmecherii, munca si sudoarea este pentru masini si prosti.

| NoName0011 a răspuns:

Nu cred ca este.

| peanut a răspuns:

Mi exista laughing odata pentru totdeauna...

| peanut a răspuns:

Nu exista* scuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.ymvista.com/......r-atentie/ citeste asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un program de hack numit elcomsoft parca, ak un an ma ocupam cu asa ceva dar nu am reusit nimic deoarece am renuntat o luna la pc si apoi mi-a pierit tot cheful, nu poti afla parola, ci doar sa nu ii mai permiti sa se loghezewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și cum îți imaginezi cum arată acest program? E o căsută acolo jos, unde scrii ID-ul, apeși pe enter și îți apare parola? Hahahaha, visați în continuare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se dawnlodeaza un progrem de spart parole

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred

| 1Bogdan7 a răspuns:

Chiar daca toata lumea spune ca nu exista acest program exista.Pe undeva printr-un site pe care nu il gaseste nimeni programul acesta exista.

| BmX_9225 a răspuns:

Exista program cu care poti afla parolele cuiva nu numai de la mess.Il potitrimite cuiva intr-un folder ascuns dintr-un joc ceva ...in fine da nu gasesti asa de repede nu sunt prosti aia care il au sal bage pe net.Il gasesti foarte rar

| PanaMadalin a răspuns:

Ce parolă are această persoană de pe Instagram mihaela_1011