| MMadalina a întrebat:

Hey. exista program de spart parole la id?

fundita

Răspuns Câştigător
| Drauzy a răspuns:

Nu exista asa ceva.
programele care le gasiti pe internet pentru spart parola sunt programele care trimit datele introduse de voi catre un anumit utilizator. care poate dupa aceasta sa beneficieze de datele voastre.

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu există. Există anumite modalităţi, dar sunt complicate, trebuie să ai ceva cunoştinţe în domeniul. Nu se poate. Baftă!

| MMadalina explică:

Cred ca cineva mi-a aflat parolacrying

| Cristina_5086 a răspuns:

Nu nu exista... se gasesc pe net fel de fel de ''programe de sparta parola'' da nu sparge nici o parola.