| Yo2037 a întrebat:

Am auzit discutii prin clasa: "uite ce paranteze are tipa aceea" sau "parantezele la aia...". As vrea sa aflu despre ce e vorba cu "parantezele" astea ca nu inteleg. ce sunt alea?

6 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Pocioarelelaughing
De obicei se refera la fetele slabe sau cracanate.

| clauss a răspuns:

Picioarele cracanate

| unione a răspuns:

Picioare cracanate! auzi la Michael fund sau sani... oare seamana cu paranteze?

| FanMJJ a răspuns:

Fund... cand spun uite ce paranteze are tipa aceea se refera la fund
sau la sani sau la ambele rolling on the floor

| lOllipOp a răspuns:

Picioare, cat de departate suntwinking.

| BuhBlah a răspuns:

Este vorba de picioarelaughing
Pot fi departate si foarte slabe, asta fiind motivul care li se spun "PARANTEZE"
Sincer mie nu imi place deloc aceasta expresie este urat si o consider o insultasad
Poate fi vorba despre picioare cracanatethinking
Sper ca ti'am putut fi de ajutor