| vladlove123 a întrebat:

URGENT TPU, in bios la laptopul meu la placa video imi apare intre paranteze 64 mb dar daca dau pe parantezele alea imi apare 64, 128, 256 si a-si vrea sa dau placa video pe 128 sau pe 256. Pe care imi sfatuiti sa dau? Imi afecteaza cumva laptopul? Dau funda.

4 răspunsuri:
| Alexandrup a răspuns:

O intrebare, cum ai intrat in bios in aceste setari? te rog mult si eu vreau sa fac asta!

| vladlove123 explică (pentru Alexandrup):

Am dat f2 si acolo era o bara am dat pe video si imi aparea 64,,, etc

| draky90 a răspuns:

Clar 256, nu afecteaza cu nimic, iti mananca din ram, dar mai bine video decat ram, deci 256, cheers!

| Stelistu_Vyo_1999 a răspuns:

Si eu fr sa aflu dar nu stiu