| iubita_7611 a întrebat:

Daca ai trei paranteze la picioare sunt drepte sau strambe?straight face
si unde sunt parantezele alea?

funda love struck sorry de categorie

7 răspunsuri:
| тecнιннιlα a răspuns:

Ciudat. Am 3 paranteze si multi zic ca am picioare strambe. Dar am vazut si am auzit de la mult mai multi ca daca ai 3 paranteze inseamna ca`i bine, ca ai picioare ca si modelelebatting eyelashes.

| justmeesb a răspuns:

Se zice ca daca ai cele 3 paranteze ai picioare ok, de model, prima paranteza e cea in partea interioara a coapselor, a doua e cea din zona interioara a genunchiilor, si a treia e de la genunchi in jos, de-a lungul gambelor, astea le vezi stand dreapta si picioarele apropiate si in oglinda de preferabil.

| Biencush a răspuns:

Eu stiu de 2 paranteze.de la solduri la genunchi si de la genunchi pana la glezna

| Extasy a răspuns:

Parantezele de obicei le au fetele foarte slabe.si nu stiu care sunt alea 3laughing. parantezele sunt distanta dintre piciare cand sunt apropiate, de la genunchi pana sus tongue

| sbt a răspuns:

Bai picioarele perfecte sunt cele cu 3 paranteze dar taranii spun ca doar curvele au paranteze. Abis ce legatura au picioarele cu curvele? Eu nu gasesc nici una in fine.

| iubita_7611 explică:

Pai modelele au picioarele cele mai strambe tongue

| Stefan00alex a răspuns:

Si mai este si talpa