| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU credeti ca va veni Sfarsitul Lumii in 2012? scuzati categoriahappy

Răspuns Câştigător
| annkaa a răspuns:

Nu..nu cred ca se va intampla astalaughing):d

8 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Cica a calculat un mos ca in 2012 vine sfarsitu lumii.
Pai si eu pot calcula: 2+65+89+55+71=Sfarsitu lumii laughing

| cristianfrunza a răspuns:

Nopbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing Nu cred nici nu am crezut, si nici nu voi crede. Daca ar fi sa ne luam dupa asta..mai stie cineva de cate ori a venit sfarsitul lumii in 2011?laughing eu nu mai am degete la maini si la picioare sa numar atatarolling on the floor

| Hyora a răspuns:

Nnnuuuu

| Sorinacio a răspuns:

Calendarul mayas a prezis aceasta intamplare, nu? Dupa parerea mea mayasii au zis ca sfarsitul lumii vine in 2012 deoarece numai aveau loc pe bucata de piatra.big grin

| Roxin a răspuns (pentru Sorinacio):

laughing)Buna asta...Si daca vine..sa vina.
Astept un cutremur sa imi scuture tigarahappy

| BeyondTheMusic a răspuns:

In ce an suntem?

| Neku a răspuns:

Raspunsul este clar NU, doar DUMNEZEU stie cand o sa fie sfarsitul lumii.