| Mariomunteamu a întrebat:

Am avut examenul de a8a si am scris la a doua compunere vreo 4 randuri mai inclinat un pic.Se considera semn?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu doamne.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai scris totul cu un fel de scris, ce ți-a trecut prin cap sa îți modifici scrisul pe parcursul examenului? Dacă dai de un corector cu capul pe umeri, nu o ia ca pe un semn.

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mama politistu unde era. Tu chiar crezi ca l-a modificat intentionat? aia e, i-o fi scapat, ce, tu scrii pe foaie alba drept la linie perfect mereu? Repede sa sariti la gatu altora pentru greseli pe care si voi le faceti. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Nu asa se vorbește cu un polițist rolling on the floor

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate si eu sunt politista, n-ai de unde sa stii.

| Madesz a răspuns:

Nu.