| secret_1807 a întrebat:

Am avut si eu pierce in buric si era infectat si acum cateva minute, m-am jucat cu cainele si mi l-am agatat si s-a rupt cu tot cu carne, adica mi s-a rupt pielea in doua, da ideea e ca nu ma doare absolut de loc doar mi-a curs sange, e posibil sa imi treaca, sa mi se refaca pielea, mami nu stie nimic de el!

5 răspunsuri:
| Insanity a răspuns:

Poti sa te duci la doctor cel mai bine, dar daca ti-ai facut pirsul la un salon, du'te la acel salon si intreaba'l pe cel care ti l-a facut ceea ce doresti sa stii, daca are pregatire in domeniu sigur trebuie sa stietongue

| asya a răspuns:

Auci! M-a durut pe mine cand am citit intrebarea! Eu zic totusi sa mergi la un doctor, caci s-ar putea infecta si crede-ma nu e de bine! Plus de asta, nu stiu sigur, dar pielea de langa buric nu cred ca se regenereaza asa repede, sau deloc(sper sa gresesc)! Si daca se vindeca ramane sigur cicatrice!

| xxCupcakExx a răspuns:

Nasol...am o prietena care avea pierce in buza, dar si l-a dat singura. Dupa un timp i se infectase locul si facuse puroi si a trebuit sa ia un tratament ca sa nu faca cangrenaI don't want to see

| virusz a răspuns:

Da vina pe cainehappy

| angelina_8707 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat ceva asemanator, am avut o cicatrice cam o luna dar nu mi-a ramas niciun semn.
in orice caz ar fi bine sa consulti un doctor.