| iuliabelea a întrebat:

Am bagat codul meu pin de 3 ori gresit si acum nu stiu cum sa aflu codul puk...va rog dati-mi catmai repede un raspuns...multumesc

7 răspunsuri:
| 10roxana10 a răspuns:

Poti mullt mai simplu sa te uiti pe placuta aia din plastic unde era prins cartela, daca nu o mai ai suni la sediu si sfli

funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce retea esti?

| iuliabelea explică (pentru anonim_4396):

Vodafone

| iuliabelea explică (pentru anonim_4396):

Sunt in reteaua Vodafone

| anonim_4396 a răspuns (pentru iuliabelea):

Eventual zi numarul si iti zic eu PUK code!

| Amiiii69 a răspuns:

Pai du-te la sediul de la care ai cartela spune-le ca iti cere codul puk pentru ca ai bagat pinul gresit de 3 ori si o sa iti mearga. Mie asa mi s-a intamplat si m-a pus din nou sa-mi pun un pin nou dupa care l-am dezactivat ca sa nu-l mai uit.

| Poof_Lolok_1976 a răspuns:

Daca mai ai carticelele de la telefonul tau, acolo ai si codul pin si cel pukwinkingbig grin