| xFlow a întrebat:

Am banchet anul asta ...si nu cred ca am doar eu problema asta rolling on the floor adica nu stiu sa dansez. dati-mi niste filmulete sau. na` nu stiu...cum dansati voihee hee pe mai multe genuri de muzica (in afara de manele x_x )

3 răspunsuri:
| MihaiSDK a răspuns:

Nimeni nu se naste stiind! Iar dansul trebuie sa vina de la sine! Simte ritmul! Incearca acasa sa dansezi sa repeti ceea ce simti tu! Trimie-mi video daca poti pe : http://www.facebook.com/PysycutzaNykoll3ta?v=info

| LoRyCuTzA a răspuns:

Nu iti trebuie niciun link atunci cand esti acolo fata-n fata cu provocarealaughing) e cel mai tare ii spui ca nu stiu si te va invata el va fi mult mai furos daca vei danasa cu un baiat fi tu fetele invata repede :* bafta si distractie placuta fundabatting eyelashes:Xpuppy dog eyes

| xFlow explică (pentru LoRyCuTzA):

Nu ma ajuta cu nimic, apropo sunt baiat.