| alinkkkk a întrebat:

Am banghet de clasa a8a,vreau si eu sa stiu cum v-ati imbraca voi ca baieti, dar vreau sa stiu si cum le-ar place fetelor sa fim imbracati.

3 răspunsuri:
| Rocsaanna a răspuns:

Hey! Eu am avut banchetul chiar saptamana trecuta, joi, si pot sa iti spun ca am avut cativa baieti care au atras foarte mult atentia pentru ca erau imbracati la costum, sa zic asa. happy

Nimic special, o camasa alba, o pereche de pantaloni negri (poate chiar o pereche de blug negru, dar sa fie un negru din acela inchis, nu mai deschis), un sacou (poate unul care a aiba culoarea albastru inchis) si in picioare niste papuci (aici depinde de tine si de gusturile tale) si papionul, sa nu uitam de papion, care desi e mic, atrage destul de mult atentia asupra lui.

Sper sa iti fie de ajuor ceea ce ti-am spus.winking

| Jokerh6662 a răspuns:

Costum dar nu de ginerica! un sacou mai colorat pantaloni inchisi si un papion care ar trebui sa se asorteze cu sacoul, si pe dedesubt o camasa (nu conteaza culoarea) la mine a mers

| teona125 a răspuns:

Mie mi se pare ca arata dragut un sacou ce culoare vrei tu cu o camasa si ceva blugi albastri sau negri...mai degraba negri..si un papion dragutz..Arata sexysmug