| alinkkkk a întrebat:

Am banghet de clasa a8a,vreau si eu sa stiu cum v-ati imbraca voi ca baieti, dar vreau sa stiu si cum le-ar place fetelor sa fim imbracati.

5 răspunsuri:
| sophieLY a răspuns:

Mie mi-ar placea sa ii vad pe baietii de la mine din clasa la costum si in picioare... Conversi sau bascheti? Nu mi-au placut niciodata "spitarii" aia cu varful ascutit :-&.
Fii "fesan" si distractie placuta!

| Fridăm a răspuns:

Cum te simţi comod. Ţie trebuie să'ţi placă mai mult. Dacă preferi costum, i'aţi costum. Dacă preferi blugi, cu o cămaşă şi un sacou merg bine. Deci alege ce îţi place.

| robyGaby a răspuns:

În mare parte să iți spun părărea mea:
1) Sacou Albastru
2) Pantaloni negri (sau blugi albastri)
3) Camasă
4) Papion cu buline, sau fară (negru)
5) Pantofi negrii
6) ceas sport
7) freză
Si cam asta e setu complet. Crede-mă, sunt la design fashion si am ceva ideiwinking fundă?

| alinkkkk explică (pentru robyGaby):

Pai am asa sacou negru,bligi foarte conici albastru inchis, camasa alba bagata in pantaloni cu o curea din piele cu catarama desul de frumoasa, papion negru. pantofi pile intoarsa negri, cas elegand, freza:tuns 1 in parti, bordura in fata, tun scurt si ridicat...ce crezi?

| robyGaby a răspuns (pentru alinkkkk):

E perfect asa. whistling Uhm. incearcă să scoți camasa din pantaloni smug vezi. poate vin mai fashion. oricum, e ok si cum ai spus tu si cu camasa scoasă! Ai făcut o alegere bună happy bravo!