| angelinthedark a întrebat:

. Am baut niste bere la prietenul meu, i-am cerut bere si el mi-a dat dar a zis sa nu beau multa.mai erau 2 prieteni la el, cand ei au iesit eu am aruncat berea si i-am mintit atat pe prietenii lui cat si pe el ca am baut-o, apoi am mai cerut, recunosc ca ceva tot am baut de ochii lor sa vada, apoi tot asa am facut ce am facut si m-am prefacut ca sunt beata sa vad ce fac... m-am facut ca am adormitlaughing, ei chiar au crezut asta si atunci el a inceput sa zica ca :ce mult o iubesc eu pe fata asta, mi-a pus o perina sub cap, m-a acoperit, apoi a zis ca cica:parca e o papusa cand doarmelaughing, eu tot ma faceam ca dorm si el tot zicea ca ma iubeste mult si nu stiu ce, ma mangaia, imi pupa mainilelaughing. Bine, apoi era tarziu si el m-a trezit ca sa merg acs nu de alta dar stia ca nu ma lasa ai mei mai mult de ora 11. M-a condus pana la el la colt, eu cica mergeam pe 7 cararilaughing, iar el a zis ca nu mai vine cu mine pana acs, doar pana la colt ca stam apr unu de altu, atunci eu am facut pe suparata si i-am zis ca nu ma iubeste c anul vn cu mine si a zis ca vine si a venit. Bun, intr mea ar fi:oare el a zis chestiile alea ca ma iubeste si nu stiu ce ca sa aud eu, oare a stiut ca nu dorm si de asta a zis sau chiar o fi zis asa vorbind cu pr lui, oare cum sta treaba?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

A crezut ca erai beată şi a zis toate lucrurile alea făra să ştie că tu ai aruncat de fapt berea(câtă risipă!) şi nu ai băut'o.De unde să ştie săracul om că te prefaci? Mna sari pe el dacă asta vroiai să auzi, te place big grin

soothe
| soothe a răspuns:

Aveam un coleg de serviciu care, atunci cand unul din noi ne povestea ceva el tragea cu urcehea si ne zicea "lasa, sa va zic eu cum vi s-a intamplat" adica el stia mai mult decat noi carora ni se intamplase respectiva intamplare.
Acum tu vii exact invers si ne provoci sa ne inchipuim cum ti s-ar fi intamplat tie. Sunt o sumedenie de amanunte pe care tu poate nu le-ai observat iar noi nu avem de unde sa stim.
La prima vedere, prietenul tau este un baiat de isprava, iar tu vrei sa il necajesti complet gratuit. In plus mai si faci fite. Daca continui asa o sa ramai cu buza umflata si cu fitele, dar fara pretenul tau. Te-ai gandit ca s-ar putea sa citeasca intamplarea asta?

| Alina_9354 a răspuns:

Nu vad de ce sa minta! Si la cat de grijuliu a fost cu tine, putea sa-si bata joc de tine daca tot erai,, beata,, la el acasawinking Eu zic ca a fost sincer!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o problema, fetito...chiar ai. oricine s-ar uita la toate intrebarile tale si-ar putea da seama.

| angel_5676 a răspuns:

Eu cred ca el si'a dat seama ca te prefaci, nu uita ca sunt baieti si au mai multa experienta in "arta"astalaughing