| DeiiaCherry01 a întrebat:

Am boxe FUJITSU cu subwoofer. Cand conectez numai boxele la laptop, merg amandoua, Cand le conectez si la subwoofwe, merge numai una. Ce trebuie sa fac? Sa o repar la cineva? Cu toate ca ea merge... [tin sa precizez ca atunci cand conectez boxele la subwoofer, aceea care merge suna cat amandoua - foarte tare!
VA ROG, AJUTOR!

1 răspuns:
| Ionutzu0077 a răspuns:

Ori e de vina intrarea a doua de la subwoofer pentru a doua boxa nu stiu cel mai bine sfatul meu este sa mergi cu ele la un specialist macar vezi ce poti facewinking ca singur mai mult faci rau decat bine parerea mea big grin!