| ιмnoвeαυтιqυeen a întrebat:

Am buzele crepate. remedii care le pot face singura acasa?

5 răspunsuri:
| justme2846 a răspuns:

Mierea e cea mai buna! iti spun din propie experienta! amesteci putina miere.cu zahar.sau o poti folosii si simpla! dupa ce iti periezi buzele cu o periuta de dinti dar ai grija foarte fin! aplici acel amestec... dupa 5 minute poti sa-l dai jos! si gata:Xbuzele tale vor fi moi si catifelate!:X

| anonim_4396 a răspuns (pentru justme2846):

Si dulci :p.

| justme2846 a răspuns:

Da da da:Xabsoluutt!:Xiti vine sa le mananci tu.d'apoi. iubitublushing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru justme2846):

laughingDeci,prin urmare, decat sa fii mancata, mai bine ti le lasi asa crapatehee hee.

| justme2846 a răspuns:

laughingrolling on the floor.
ehhh...dar ti-ar placeblushingsa iti "savureze" buzeletongue