| CristinaLăvMucAnonim a întrebat:

Ce remedii(leacuri) făcute acasă aveţi petru buzele crăpate?
Fundăăă!

3 răspunsuri:
| Metamorphose a răspuns:

Facute acasa? Ulei de masline sau miere. Te dai doar pe buze. Chiar are efect. Iti recomand si crema cu vaselina. e foarte buna. http://www.csid.ro/beauty/vaselina-cosmetica-must-have-de-sezon-5078403/ O gasesti la lady`s dar mai poti sa o iei si de pe altundeva. Gasesti tu~

| Hottye a răspuns:

Pai,foloseste un balsam medicinal,am incercat si a memediat si la mine problema intr-o saptamana, cel de la gerovital plant balsamed, noroc kiss

| dariustare123445 a răspuns:

Strugurelul de buze este cel mai eficient:d