| TheDaughter a întrebat:

Am ca animal de companie o bufnita. Ce-as putea sa-i dau de mancare?happy Vorbesc foarte seriosstraight face

3 răspunsuri:
| TheDaughter explică:

Heilaughing am fost o fana infocata Harry Potter. Pana in ziua de azi parintii ma cred sarita de pe fix ca mi-am cumparat bufnita.big grinlaughing

| emmalis a răspuns:

Doamne cu sa ai o bufnitalaughing si app mananca insecte dar neaparat viilaughing)

| Bighidie a răspuns:

Te rog din suflet sa imi spui de unde ti-ai cumparat-o si cat a costat si tot tot ca imi doresc si eu una de o gramada de vreme puppy dog eyes... muoni_mo@yahoo.com sper sa imi raspunzi.