| Aly2 a întrebat:

Am card de memorie in telefon si nu ma lasa sa il activez. La instructiuni imi zice sa apas pe deblocare card de memorie, sa bag o parola si se activeaza. Dar mie nu imi apare debloc card de memorie. Cum sa o activez? Funda daca merge!

Răspuns Câştigător
| nevermint a răspuns:

Depinde ce telefon ai.de obicei te duci in settings si cauti optini pentru external memory poti sa ai unele setari care sa nu iti dea voie sa folosesti memo card sau... happy scoate cardul si baga-l inca odata...