| anonima5682651 a întrebat:

Urgent! Am un telefon LG E510 si fratele meu a incercat de prea mule ori parola pentru deblocare, iar acum cand incerc sa-l deblochez imi zice sa ma conectez cu, contul de google! Am incercat, dar zice parola sau email invalid! Chestia e ca pe Pc merge aceat cont! Ce sa fac?
P.S.Am inchis si deschis telefonul, am scos bateria apoi l-am deschis, dar apare acelasi lucru!

5 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

Da un restart la telefon

| eutunoilafilm a răspuns:

Da aceeasi problema a avut si un prieten...Ori il duci la reparat.Ori ii suni pe cei de unde ai cumparat telefonul...ori iti amintesti contul google care l-ai facut prima data cand ai avut telefonul!(pe el)
Bafta!

| zTonia a răspuns:

Trebuie neaparat sa ai internet, iar daca ai, schimba parola la contul de mail pe care il folosesti iar apoi incearca din nou big grin

| anonima5682651 explică (pentru zTonia):

Sa o schimb de pe pc?

| zTonia a răspuns (pentru anonima5682651):

Da